Monitorowanie pojazdów gps Niemodlin

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Sposobność właściwego dojechania szofera we wskazane umiejscowienie przy pomocy układu gps jest naturalny . Niepodważalna jest podstawa bezbłędnego dojechania w swobodnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Wykorzystywany w chwili obecnej gps jest jednym z bardziej wszechstronnych schematów nawigacyjnych.

Równie sporą jego wartością jest MONITOROWANIE GPS . Niesamowicie silnie postrzegany jest też LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa ludzi interesu liczy się jednak szczególnie mocno możliwość , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość kontrolowania swego samochodu jest olbrzymią silną stroną platformy .

Możliwość obserwacji drogi jazdy w takim wypadku jest niezastąpiona . W kapitalny sposób zapewnia on także bezpieczeństwo dla prowadzącego pojazd i samego auta. Chcąc zamontować owego sposobu system w aucie wskazane jest skierować wzgląd na jego uaktualnienie . Rozwój sieci połączeń drogowych i metamorfoza nazwy ulic może się przysporzyć do uwidocznienia drobnych kłopotów precyzujących pozycję . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w znaczny sposób przyczyniają się do znacznej ilości udogodnień dla prowadzących pojazd i szefów korporacji . Odmiennym coraz popularniejszym rozwiązaniem systemu jest wykorzystanie go przez firmy ochrony mienia . MONITORING GPS coraz bardziej się odnajduje w kategorii ochrony pojazdu przed złodziejstwem . Rychłe działanie jest fundamentem jego dużej efektywności . W wspaniały modus sprawdza się także w chwili niebezpieczeństwa życia prowadzącego pojazd , umożliwiając wezwanie ratunku . Możliwe jest też poczęcie działania w przypadku próby kradzieży paliwa . Wskazane jest tu zwrócić też uwagę na fakt, że MONITORING GPS po mistrzowsku się weryfikuje też w wypadku chęci poznania innych przymiotów pojazdu . Może to być czas jazdy czy też zużycie paliwa . Bez wysiłku umożliwia też zmierzyć ciśnienie oleju . Montując specjalne sensory umożliwia zweryfikowanie niezmiernie wielu szczegółowych wiadomości .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button