Monitorowanie pojazdów gps Koszalin

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Dość dużą jego korzyścią jest POZYCJONOWANIE GPS . Szczególnie dobitnie postrzegany jest też LOKALIZATOR GPS. Dla wielu przedsiębiorców ważna jest jednak bez wątpienia możność , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność kontrolowania swego samochodu jest dużą silną stroną platformy .

Fakt poprawnego doprowadzenia kierowcy we wskazane miejsce za pomocą układu gps jest naturalny . Bezdyskusyjna jest podstawa bezbłędnego dotarcia w swobodnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Stosowany w dniu dzisiejszym gps jest typowym z bardziej wszechstronnych schematów nawigacyjnych.

Możliwość kontrolowania trasy jazdy w owym wypadku jest niezrównana . W doskonały sposób umożliwia on też ochronę dla szofera i samego auta. Chcąc posiadać takiego trybu system w pojeździe wskazane jest skierować uwagę na jego aktualność . Rozwinięcie sieci połączeń drogowych i metamorfoza systemu kierowania może się przysporzyć do uwidocznienia drobnych kłopotów definiujących pozycję . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w obszerny sposób przyczyniają się do mnóstwa ułatwień dla prowadzących pojazd i prezesów spółek . Odrębnym coraz powszechniejszym wykorzystaniem układu jest zastosowanie go przez spółki ochroniarskie . POZYCJONOWANIE GPS coraz bardziej się znajduje w kategorii zabezpieczenia pojazdu przed kradzieżą . Szybkie funkcjonowanie bywa fundamentem jego olbrzymiej skuteczności . W doskonały sposób znajduje się także w przypadku zagrożenia zdrowia szofera , ułatwiając zwołanie pomocy . Istnieje możliwość także poczęcie działania w wypadku próby kradzieży paliwa . Pożądane byłoby tu zwrócić również uwagę na fakt, że LOKALIZACJA GPS nienagannie się sprawdza także w przypadku pragnienia poznania innych przymiotów pojazdu . Może to być czas postojów jak też prędkość jazdy . Bez problemu umożliwia także zmierzyć stan płynów . Wprowadzając dodatkowe sensory umożliwia zweryfikowanie całej ilości szczegółowych informacji .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

4.5/5 - (2 votes)
Call Now Button