Monitorowanie pojazdów gps Pilzno

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Równie dużą jego zaletą jest MONITOROWANIE GPS . Wyjątkowo mocno ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa przedsiębiorców liczy się jednak bez wątpienia możność , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność obserwacji swojego pojazdu jest znaczną wartością układu .

Sposobność właściwego dojechania kierowcy we wskazane miejsce przy pomocy układu gps jest znaczący . Bezsporna jest podstawa nieomylnego dojechania w dowolnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Proponowany w dniu dzisiejszym gps jest jednym z bardziej uniwersalnych urządzeń nawigacyjnych.

Możliwość obserwacji drogi przejazdu w owym przypadku jest bezcenna . W kapitalny sposób dostarcza on również bezpieczeństwo dla prowadzącego pojazd i samego auta. Żeby zainstalować tego sposobu układ w samochodzie wskazane jest skierować wzgląd na jego aktualność . Rozbudowa sieci połączeń drogowych i zmiana systemu kierowania może się przyczynić do zaobserwowania małych kłopotów określających lokalizację . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w obszerny sposób przyczyniają się do wielu ułatwień dla kierowców i właścicieli korporacji . Odmiennym coraz częstszym rozwiązaniem układu jest zastosowanie go przez korporacje ochrony mienia . POZYCJONOWANIE GPS coraz bardziej się odnajduje w kategorii zabezpieczenia samochodu przed włamaniem . Szybkie funkcjonowanie będzie podstawą jego olbrzymiej efektywności . W wyśmienity modus sprawdza się też w chwili groźby życia prowadzącego pojazd , umożliwiając zwołanie pomocy . Istnieje możliwość również wszczęcie działania w przypadku próby skradzenia paliwa . Wskazane jest tu zwrócić również wzgląd na fakt, że MONITOROWANIE GPS doskonale się potwierdza także w przypadku chęci poznania odrębnych cech przejazdu . Może to być czas postojów czy też prędkość jazdy . Bez wysiłku umożliwia także zmierzyć stan płynów . Instalując pomocnicze czujki zapewnia ustalenie całej ilości pomniejszych wiadomości .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button