Monitorowanie pojazdów gps Ostrowiec Świętokrzyski

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Fakt bezbłędnego dojechania szofera w wybrane lokalizacje przy pomocy układu gps jest oczywisty . Niepodważalna jest oczywistość nieomylnego dojechania w dokładnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Wykorzystywany w chwili obecnej gps jest typowym z bardziej uniwersalnych urządzeń nawigacyjnych.

Równie sporą jego korzyścią jest MONITORING GPS . Szczególnie mocno ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa przedsiębiorców liczy się jednak szczególnie mocno możność , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość śledzenia swego samochodu jest dużą wartością systemu .

Możność obserwacji szlaku przejazdu w takim przypadku jest niezastąpiona . W kapitalny sposób zapewnia on także ochronę dla prowadzącego pojazd i samego auta. Żeby zainstalować tego rodzaju system w aucie wskazane jest skierować wzgląd na jego uaktualnienie . Rozbudowa sieci tras i zmiana poruszania się może się przysporzyć do wystąpienia pewnych kłopotów określających położenie . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w znaczny modus przyczyniają się do znacznej ilości uproszczeń dla prowadzących pojazd i szefów przedsiębiorstw . Innym coraz częstszym wykorzystaniem układu jest zastosowanie go przez korporacje ochrony mienia . POZYCJONOWANIE GPS coraz bardziej się znajduje w kategorii ochrony auta przed złodziejstwem . Szybkie funkcjonowanie będzie istotą jego dużej efektywności . W doskonały sposób sprawdza się również w przypadku zagrożenia życia prowadzącego pojazd , przyspieszając przyzwanie pomocy . Możliwe jest także rozpoczęcie przedsięwzięcia w wypadku próby skradzenia plandek . Wskazane jest tu zwrócić też baczenie na fakt, że POZYCJONOWANIE GPS bezbłędnie się sprawdza też w wypadku pragnienia poznania pozostałych przymiotów pojazdu . Może to być czas jazdy jak też prędkość jazdy . Bez kłopotu umożliwia też zmierzyć obroty silnika . Wprowadzając pomocnicze czujniki ułatwia zweryfikowanie całej ilości szczegółowych wiadomości .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (2 votes)
Call Now Button