Monitorowanie pojazdów gps Lublin

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Fakt bezbłędnego doprowadzenia przewoźnika we wskazane umiejscowienie z wykorzystaniem platformy gps jest naturalny . Niepodważalna jest oczywistość nieomylnego dojechania w dokładnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Proponowany w dniu dzisiejszym gps jest jednym z bardziej uniwersalnych systemów nawigacyjnych.

Sposobność obserwowania trasy jazdy w tym wypadku jest niezrównana . W fantastyczny sposób dostarcza on także ochronę dla kierowcy i samego auta. Pragnąc posiadać owego sposobu układ w samochodzie wskazane jest zwrócić wzgląd na jego uaktualnienie . Rozbudowa sieci szlaków i przemiana systemu kierowania może się przyczynić do uwidocznienia pewnych nieścisłości definiujących pozycję . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w ogromny modus przyczyniają się do znacznej ilości uproszczeń dla kierowców i właścicieli korporacji . Odrębnym coraz częstszym wykorzystaniem systemu jest wykorzystanie go przez spółki ochroniarskie . LOKALIZATOR GPS coraz bardziej się znajduje w formie ochrony samochodu przed kradzieżą . Błyskawiczne działanie będzie fundamentem jego wysokiej efektywności . W doskonały modus znajduje się także w sytuacji zagrożenia życia prowadzącego pojazd , umożliwiając wezwanie pomocy . Istnieje możliwość również wszczęcie działania w przypadku pokusy kradzieży plandek . Warto tu zwrócić również wzgląd na fakt, że LOKALIZACJA GPS po mistrzowsku się sprawdza też w wypadku pragnienia poznania innych parametrów pojazdu . Może to być czas postojów jak też prędkość jazdy . Bez wysiłku umożliwia również zmierzyć stan płynów . Montując pomocnicze czujki zapewnia określenie całej ilości drobniejszych informacji .

Dość dużą jego korzyścią jest MONITOROWANIE GPS . Niesamowicie mocno postrzegany jest też LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa biznesmenów ważna jest jednak przede wszystkim możność , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność śledzenia swego auta jest olbrzymią silną stroną układu .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button