Monitorowanie pojazdów gps Nowe Miasteczko

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Sposobność poprawnego dojechania przewoźnika w wybrane umiejscowienie z wykorzystaniem platformy gps jest znaczący . Niepodważalna jest podstawa bezbłędnego dojechania w swobodnie wybrany punkt używając systemu gps. Używany w chwili obecnej gps jest jednym z bardziej powszechnych urządzeń nawigacyjnych.

Równie sporą jego zaletą jest MONITOROWANIE GPS . Niesamowicie silnie ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla wielu przedsiębiorców liczy się jednak szczególnie mocno możność , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność obserwacji swego samochodu jest dużą zaletą platformy .

Sposobność obserwowania szlaku przejazdu w takim wypadku jest niezrównana . W kapitalny sposób umożliwia on również bezpieczeństwo dla szofera i samego auta. Chcąc zainstalować takiego sposobu system w samochodzie należy zwrócić wzgląd na jego aktualność . Rozbudowa sieci połączeń drogowych i metamorfoza systemu kierowania może się przysporzyć do zaobserwowania drobnych nieścisłości definiujących położenie . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w duży modus przyczyniają się do mnóstwa ułatwień dla prowadzących pojazd i szefów spółek . Odmiennym coraz powszechniejszym zastosowaniem systemu jest użycie go przez spółki ochroniarskie . POZYCJONOWANIE GPS coraz bardziej się sprawdza w formie ochrony pojazdu przed kradzieżą . Rychłe działanie będzie fundamentem jego dużej skuteczności . W wyśmienity modus znajduje się również w przypadku niebezpieczeństwa życia prowadzącego pojazd , przyspieszając przyzwanie ratunku . Istnieje możliwość też wszczęcie przedsięwzięcia w wypadku pokusy kradzieży plandek . Warto tu zwrócić także uwagę na fakt, że LOKALIZACJA GPS po mistrzowsku się sprawdza również w wypadku chęci poznania pozostałych przymiotów jazdy . Może to być czas jazdy czy też prędkość jazdy . Bez wysiłku pozwala także zmierzyć ciśnienie oleju . Wprowadzając specjalne sensory umożliwia zweryfikowanie całego szeregu drobniejszych wiadomości .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button