Monitorowanie pojazdów gps Borek Wielkopolski

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Sposobność właściwego dojechania kierowcy w wybrane umiejscowienie przy pomocy systemu gps jest naturalny . Niepodważalna jest podstawa nieomylnego dojechania w dowolnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Stosowany w chwili obecnej gps jest typowym z bardziej powszechnych schematów nawigacyjnych.

Dość dużą jego wartością jest MONITOROWANIE GPS . Wyjątkowo silnie ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa przedsiębiorców liczy się jednak szczególnie mocno możność , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność kontrolowania swego auta jest ogromną zaletą układu .

Sposobność kontrolowania trasy jazdy w owym wypadku jest niezastąpiona . W doskonały sposób zapewnia on także ochronę dla szofera i samego auta. Chcąc zainstalować tego sposobu system w samochodzie wskazane jest zwrócić wzgląd na jego uaktualnienie . Rozbudowa sieci tras i przemiana poruszania się może się przyczynić do uwidocznienia małych problemów definiujących położenie . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w ogromny sposób przyczyniają się do znacznej ilości udogodnień dla szoferów i właścicieli firm . Odmiennym coraz popularniejszym wykorzystaniem systemu jest użycie go przez korporacje ochroniarskie . POZYCJONOWANIE GPS coraz bardziej się znajduje w formie zabezpieczenia auta przed kradzieżą . Błyskawiczne działanie jest fundamentem jego wysokiej efektywności . W wyśmienity modus sprawdza się również w przypadku niebezpieczeństwa życia kierowcy , ułatwiając zwołanie ratunku . Możliwe jest też wszczęcie działania w przypadku próby kradzieży paliwa . Wskazane jest tu zwrócić również baczenie na fakt, że MONITOROWANIE GPS po mistrzowsku się weryfikuje także w przypadku chęci poznania pozostałych parametrów przejazdu . Może to być długość postojów jak też zużycie paliwa . Bez problemu pozwala też zmierzyć ciśnienie oleju . Instalując specjalne sensory ułatwia określenie niezmiernie wielu szczegółowych treści .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button