Monitorowanie pojazdów gps Miasteczko Śląskie

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Fakt poprawnego dojechania przewoźnika we wskazane miejsce z wykorzystaniem platformy gps jest znaczący . Niepodważalna jest oczywistość nieomylnego dojechania w swobodnie wybrany punkt używając systemu gps. Używany w obecnym czasie gps jest typowym z bardziej wszechstronnych schematów nawigacyjnych.

Równie dużą jego zaletą jest MONITOROWANIE GPS . Szczególnie silnie postrzegany jest również LOKALIZATOR GPS. Dla wielu przedsiębiorców ważna jest jednak przede wszystkim możność , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Wygoda śledzenia swojego samochodu jest olbrzymią zaletą platformy .

Sposobność obserwacji szlaku przejazdu w owym wypadku jest niezastąpiona . W kapitalny sposób dostarcza on także bezpieczeństwo dla prowadzącego pojazd i samego auta. Chcąc zamontować tego rodzaju system w aucie należy zwrócić uwagę na jego aktualność . Rozwój sieci szlaków i przemiana poruszania się może się przyczynić do wystąpienia drobnych kłopotów określających położenie . Nie mniej jednak, LOKALIZATORY GPS w rozległy modus przyczyniają się do mnóstwa udogodnień dla prowadzących pojazd i szefów korporacji . Odmiennym coraz powszechniejszym rozwiązaniem systemu jest użycie go przez spółki ochroniarskie . MONITOROWANIE GPS coraz wspanialej się odnajduje w kategorii ochrony samochodu przed złodziejstwem . Szybkie poczynanie będzie fundamentem jego dużej skuteczności . W wspaniały rodzaj znajduje się również w chwili groźby życia prowadzącego pojazd , umożliwiając zwołanie ratunku . Istnieje możliwość także poczęcie przedsięwzięcia w przypadku próby kradzieży paliwa . Warto tu zwrócić także uwagę na fakt, że MONITOROWANIE GPS perfekcyjnie się sprawdza także w wypadku pragnienia poznania pozostałych cech jazdy . Może to być okres postojów czy też zużycie paliwa . Bez kłopotu umożliwia też zmierzyć ciśnienie oleju . Instalując dodatkowe sensory zapewnia ustalenie całej ilości szczegółowych treści .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button