Monitorowanie pojazdów gps Opole Lubelskie

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Fakt właściwego dotarcia kierowcy w wybrane lokalizacje za pomocą systemu gps jest naturalny . Bezsporna jest podstawa pewnego dotarcia w dowolnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Stosowany w dniu dzisiejszym gps jest typowym z bardziej uniwersalnych urządzeń nawigacyjnych.

Równie dużą jego wartością jest POZYCJONOWANIE GPS . Szczególnie dobitnie postrzegany jest też LOKALIZATOR GPS. Dla większości ludzi interesu ważna jest jednak bez wątpienia możliwość , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość kontrolowania swojego samochodu jest ogromną zaletą układu .

Sposobność kontrolowania szlaku przejazdu w owym przypadku jest niezastąpiona . W fantastyczny sposób zapewnia on też ochronę dla prowadzącego pojazd i samego auta. Chcąc zamontować owego trybu system w aucie wskazane jest skierować uwagę na jego aktualność . Rozwój sieci szlaków i metamorfoza nazwy ulic może się przysporzyć do zaobserwowania małych problemów precyzujących położenie . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w ogromny modus przyczyniają się do znacznej ilości ułatwień dla prowadzących pojazd i szefów korporacji . Innym coraz częstszym zastosowaniem systemu jest zastosowanie go przez firmy ochrony mienia . MONITORING GPS coraz wspanialej się odnajduje w kategorii ochrony samochodu przed złodziejstwem . Błyskawiczne funkcjonowanie będzie podstawą jego olbrzymiej efektywności . W wyśmienity sposób sprawdza się także w sytuacji niebezpieczeństwa życia kierowcy , umożliwiając wezwanie pomocy . Istnieje możliwość również wszczęcie przedsięwzięcia w wypadku próby skradzenia kół . Warto tu zwrócić także baczenie na fakt, że LOKALIZACJA GPS nienagannie się potwierdza też w przypadku chęci poznania innych cech przejazdu . Może to być długość postojów czy też prędkość jazdy . Bez wysiłku pozwala także zmierzyć stan płynów . Instalując specjalne sensory zapewnia zweryfikowanie niezmiernie wielu pomniejszych informacji .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button