Monitorowanie pojazdów gps Międzychód

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Możliwość poprawnego doprowadzenia przewoźnika w wybrane miejsce przy pomocy platformy gps jest oczywisty . Bezdyskusyjna jest oczywistość bezbłędnego dotarcia w swobodnie wybrany punkt używając systemu gps. Wykorzystywany w obecnym czasie gps jest typowym z bardziej powszechnych urządzeń nawigacyjnych.

Dość sporą jego korzyścią jest MONITORING GPS . Wyjątkowo dobitnie ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa ludzi interesu ważna jest jednak bez wątpienia możność , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość obserwacji swego samochodu jest ogromną wartością układu .

Sposobność obserwowania szlaku przejazdu w takim przypadku jest niezastąpiona . W fantastyczny sposób dostarcza on też ochronę dla szofera i samego auta. Żeby zamontować owego rodzaju układ w aucie należy skierować uwagę na jego uaktualnienie . Rozwój sieci połączeń drogowych i zmiana systemu kierowania może się przysporzyć do uwidocznienia pewnych problemów definiujących lokalizację . Nie mniej jednak, LOKALIZATORY GPS w obszerny sposób przyczyniają się do znacznej ilości udogodnień dla szoferów i właścicieli korporacji . Odmiennym coraz popularniejszym zastosowaniem układu jest wykorzystanie go przez firmy ochroniarskie . POZYCJONOWANIE GPS coraz bardziej się sprawdza w kategorii zabezpieczenia pojazdu przed złodziejstwem . Szybkie działanie jest podstawą jego wysokiej skuteczności . W doskonały modus sprawdza się również w sytuacji niebezpieczeństwa zdrowia prowadzącego pojazd , ułatwiając wezwanie pomocy . Możliwe jest też poczęcie przedsięwzięcia w przypadku pokusy skradzenia kół . Warto tu zwrócić również baczenie na fakt, że POZYCJONOWANIE GPS doskonale się potwierdza również w przypadku opcji poznania innych parametrów pojazdu . Może to być długość postojów czy też zużycie paliwa . Bez wysiłku pozwala również zmierzyć stan płynów . Montując pomocnicze czujniki zapewnia ustalenie całego szeregu pomniejszych informacji .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button