Monitorowanie pojazdów gps Międzyrzec Podlaski

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Dosyć dużą jego korzyścią jest MONITORING GPS . Wyjątkowo dobitnie postrzegany jest też LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa biznesmenów liczy się jednak bez wątpienia możność , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość obserwacji swego pojazdu jest znaczną zaletą układu .

Możliwość obserwacji trasy przejazdu w takim wypadku jest bezcenna . W fantastyczny sposób dostarcza on także bezpieczeństwo dla kierowcy i samego auta. Żeby posiadać takiego rodzaju układ w aucie wskazane jest zwrócić wzgląd na jego uaktualnienie . Rozbudowa sieci szlaków i metamorfoza nazwy ulic może się przysporzyć do wystąpienia małych problemów definiujących lokalizację . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w ogromny modus przyczyniają się do mnóstwa uproszczeń dla kierowców i właścicieli korporacji . Odrębnym coraz powszechniejszym rozwiązaniem systemu jest zastosowanie go przez firmy ochroniarskie . MONITOROWANIE GPS coraz bardziej się odnajduje w formie ochrony samochodu przed kradzieżą . Szybkie funkcjonowanie bywa podstawą jego dużej skuteczności . W doskonały modus sprawdza się również w sytuacji niebezpieczeństwa życia prowadzącego pojazd , przyspieszając zwołanie ratunku . Możliwe jest także wszczęcie postępowania w przypadku próby skradzenia kół . Wskazane jest tu zwrócić również baczenie na fakt, że POZYCJONOWANIE GPS doskonale się weryfikuje też w przypadku chęci poznania pozostałych przymiotów jazdy . Może to być czas postojów jak też prędkość jazdy . Bez wysiłku umożliwia także zmierzyć stan płynów . Wprowadzając dodatkowe czujniki ułatwia zweryfikowanie całego szeregu drobniejszych wiadomości .

Sposobność właściwego dotarcia przewoźnika w wybrane umiejscowienie przy pomocy układu gps jest oczywisty . Bezsporna jest podstawa nieomylnego dojechania w dowolnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Stosowany w dniu dzisiejszym gps jest typowym z bardziej uniwersalnych schematów nawigacyjnych.

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button