Monitorowanie pojazdów gps Ożarów

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Fakt poprawnego dotarcia kierowcy w wybrane miejsce przy pomocy układu gps jest znaczący . Niepodważalna jest podstawa pewnego dojechania w dokładnie wybrany punkt używając systemu gps. Stosowany w dniu dzisiejszym gps jest typowym z bardziej wszechstronnych schematów nawigacyjnych.

Dosyć znaczną jego korzyścią jest MONITORING GPS . Wyjątkowo dobitnie postrzegany jest także LOKALIZATOR GPS. Dla wielu ludzi interesu liczy się jednak bez wątpienia możność , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość kontrolowania swego samochodu jest olbrzymią silną stroną systemu .

Możliwość obserwacji szlaku przejazdu w owym przypadku jest niezastąpiona . W fantastyczny sposób umożliwia on także bezpieczeństwo dla kierowcy i samego auta. Żeby posiadać takiego rodzaju system w samochodzie warto zwrócić uwagę na jego uaktualnienie . Rozszerzenie sieci połączeń drogowych i przemiana poruszania się może się przysporzyć do zaobserwowania małych kłopotów definiujących lokalizację . Nie mniej jednak, LOKALIZATORY GPS w duży sposób przyczyniają się do mnóstwa udogodnień dla szoferów i właścicieli firm . Odmiennym coraz powszechniejszym zastosowaniem układu jest wykorzystanie go przez korporacje ochrony mienia . MONITORING GPS coraz bardziej się odnajduje w kategorii zabezpieczenia pojazdu przed włamaniem . niezwłoczne funkcjonowanie jest fundamentem jego wysokiej skuteczności . W doskonały rodzaj sprawdza się również w sytuacji groźby życia prowadzącego pojazd , ułatwiając zwołanie pomocy . Istnieje możliwość również wszczęcie postępowania w przypadku pokusy kradzieży plandek . Należałoby tu zwrócić też baczenie na fakt, że MONITORING GPS bezbłędnie się sprawdza również w przypadku chęci poznania odrębnych parametrów jazdy . Może to być długość postojów jak też zużycie paliwa . Bez wysiłku ułatwia również zmierzyć stan płynów . Instalując specjalne sensory umożliwia ustalenie niezmiernie wielu pomniejszych wiadomości .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button