Monitorowanie pojazdów gps Skórcz

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Dosyć dużą jego wartością jest MONITORING GPS . Niesamowicie silnie ceniony jest też LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa ludzi interesu ważna jest jednak przede wszystkim możność , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność kontrolowania swego samochodu jest olbrzymią zaletą platformy .

Sposobność obserwacji trasy przejazdu w tym przypadku jest niezastąpiona . W kapitalny sposób umożliwia on również ochronę dla kierowcy i samego auta. Pragnąc zainstalować tego rodzaju system w pojeździe należy skierować wzgląd na jego aktualność . Rozszerzenie sieci tras i metamorfoza systemu kierowania może się przysporzyć do uwidocznienia małych problemów definiujących pozycję . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w rozległy sposób przyczyniają się do znacznej ilości ułatwień dla kierowców i szefów spółek . Odmiennym coraz częstszym rozwiązaniem systemu jest wykorzystanie go przez korporacje ochrony mienia . LOKALIZACJA GPS coraz wspanialej się znajduje w formie zabezpieczenia pojazdu przed złodziejstwem . Błyskawiczne działanie bywa podstawą jego dużej skuteczności . W doskonały modus znajduje się także w przypadku zagrożenia życia prowadzącego pojazd , ułatwiając wezwanie ratunku . Możliwe jest także rozpoczęcie postępowania w przypadku próby kradzieży plandek . Warto tu zwrócić również wzgląd na fakt, że POZYCJONOWANIE GPS bezbłędnie się weryfikuje również w przypadku chęci poznania innych parametrów przejazdu . Może to być długość postojów czy też prędkość jazdy . Bez kłopotu pozwala także zmierzyć obroty silnika . Instalując dodatkowe czujniki umożliwia zweryfikowanie niezmiernie wielu szczegółowych informacji .

Możliwość bezbłędnego dotarcia szofera we wskazane lokalizacje za pomocą platformy gps jest znaczący . Bezdyskusyjna jest podstawa bezbłędnego dojechania w swobodnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Używany w obecnym czasie gps jest typowym z bardziej powszechnych schematów nawigacyjnych.

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button