Monitorowanie pojazdów gps Paczków

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Możliwość poprawnego dojechania przewoźnika w wybrane miejsce z wykorzystaniem platformy gps jest znaczący . Niepodważalna jest oczywistość nieomylnego dotarcia w dowolnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Proponowany w chwili obecnej gps jest typowym z bardziej wszechstronnych systemów nawigacyjnych.

Dosyć dużą jego wartością jest MONITORING GPS . Szczególnie silnie ceniony jest też LOKALIZATOR GPS. Dla wielu przedsiębiorców liczy się jednak szczególnie mocno możliwość , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość obserwacji swojego auta jest dużą silną stroną platformy .

Możność obserwowania szlaku przejazdu w tym wypadku jest niezrównana . W kapitalny sposób zapewnia on też ochronę dla prowadzącego pojazd i samego auta. Pragnąc zainstalować tego rodzaju system w pojeździe warto skierować uwagę na jego aktualność . Rozwinięcie sieci dróg i przemiana poruszania się może się przyczynić do wystąpienia małych nieścisłości określających lokalizację . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w znaczny modus przyczyniają się do znacznej ilości udogodnień dla szoferów i szefów spółek . Odmiennym coraz częstszym rozwiązaniem systemu jest wykorzystanie go przez spółki ochroniarskie . LOKALIZATOR GPS coraz wspanialej się znajduje w formie ochrony samochodu przed kradzieżą . Błyskawiczne poczynanie będzie fundamentem jego dużej efektywności . W wyśmienity rodzaj znajduje się też w chwili zagrożenia zdrowia szofera , przyspieszając zwołanie ratunku . Istnieje możliwość również rozpoczęcie przedsięwzięcia w przypadku próby kradzieży plandek . Pożądane byłoby tu zwrócić też uwagę na fakt, że POZYCJONOWANIE GPS po mistrzowsku się sprawdza również w przypadku chęci poznania pozostałych przymiotów pojazdu . Może to być czas postojów czy też zużycie paliwa . Bez kłopotu umożliwia również zmierzyć obroty silnika . Instalując pomocnicze czujniki zapewnia ustalenie niezmiernie wielu szczegółowych informacji .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button