Monitorowanie pojazdów gps Nowogród

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Sposobność właściwego doprowadzenia kierowcy we wskazane umiejscowienie z wykorzystaniem platformy gps jest oczywisty . Bezdyskusyjna jest oczywistość pewnego dotarcia w dokładnie wybrany punkt używając systemu gps. Wykorzystywany w chwili obecnej gps jest jednym z bardziej uniwersalnych systemów nawigacyjnych.

Dosyć sporą jego zaletą jest MONITOROWANIE GPS . Szczególnie silnie postrzegany jest też LOKALIZATOR GPS. Dla większości ludzi interesu liczy się jednak przede wszystkim możliwość , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość obserwacji swego auta jest olbrzymią wartością systemu .

Możność kontrolowania drogi przejazdu w tym przypadku jest niezrównana . W doskonały sposób umożliwia on też ochronę dla szofera i samego auta. Pragnąc posiadać owego rodzaju układ w aucie wskazane jest skierować wzgląd na jego aktualność . Rozbudowa sieci dróg i przemiana systemu kierowania może się przyczynić do uwidocznienia małych nieścisłości określających lokalizację . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w obszerny modus przyczyniają się do znacznej ilości uproszczeń dla szoferów i właścicieli korporacji . Odmiennym coraz popularniejszym zastosowaniem systemu jest użycie go przez korporacje ochrony mienia . LOKALIZATOR GPS coraz bardziej się odnajduje w formie ochrony auta przed włamaniem . Błyskawiczne funkcjonowanie będzie istotą jego dużej efektywności . W wyśmienity rodzaj znajduje się też w przypadku groźby zdrowia prowadzącego pojazd , przyspieszając przyzwanie pomocy . Istnieje możliwość również poczęcie działania w przypadku chęci skradzenia plandek . Warto tu zwrócić także wzgląd na fakt, że MONITOROWANIE GPS znakomicie się sprawdza też w wypadku chęci poznania odrębnych przymiotów jazdy . Może to być czas postojów czy też zużycie paliwa . Bez wysiłku umożliwia także zmierzyć stan płynów . Wprowadzając specjalne czujki umożliwia ustalenie całego szeregu szczegółowych informacji .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button