Monitorowanie pojazdów gps Więcbork

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Możliwość właściwego doprowadzenia szofera w wybrane lokalizacje z wykorzystaniem systemu gps jest oczywisty . Niepodważalna jest podstawa nieomylnego dojechania w swobodnie wybrany punkt używając systemu gps. Używany w dniu dzisiejszym gps jest jednym z bardziej powszechnych systemów nawigacyjnych.

Możliwość obserwowania trasy jazdy w owym przypadku jest niezrównana . W kapitalny sposób dostarcza on także ochronę dla szofera i samego auta. Pragnąc zamontować takiego rodzaju system w samochodzie należy skierować wzgląd na jego aktualność . Rozszerzenie sieci połączeń drogowych i przemiana nazwy ulic może się przysporzyć do zaobserwowania małych kłopotów precyzujących pozycję . Nie mniej jednak, LOKALIZATORY GPS w rozległy modus przyczyniają się do mnóstwa ułatwień dla szoferów i szefów przedsiębiorstw . Odmiennym coraz popularniejszym rozwiązaniem systemu jest zastosowanie go przez korporacje ochrony mienia . LOKALIZATOR GPS coraz bardziej się znajduje w kategorii ochrony samochodu przed kradzieżą . Rychłe poczynanie bywa fundamentem jego dużej skuteczności . W wspaniały rodzaj sprawdza się także w przypadku niebezpieczeństwa zdrowia prowadzącego pojazd , umożliwiając zwołanie ratunku . Możliwe jest też poczęcie przedsięwzięcia w przypadku chęci kradzieży plandek . Należałoby tu zwrócić również uwagę na fakt, że LOKALIZACJA GPS doskonale się potwierdza również w przypadku pragnienia poznania pozostałych cech przejazdu . Może to być długość jazdy czy też prędkość jazdy . Bez wysiłku pozwala również zmierzyć ciśnienie oleju . Instalując specjalne sensory umożliwia zweryfikowanie niezmiernie wielu pomniejszych treści .

Dość znaczną jego zaletą jest POZYCJONOWANIE GPS . Niesamowicie dobitnie postrzegany jest również LOKALIZATOR GPS. Dla wielu biznesmenów ważna jest jednak szczególnie mocno możliwość , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Wygoda śledzenia swego pojazdu jest olbrzymią wartością systemu .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button