Monitorowanie pojazdów gps Siemianowice Śląskie

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Dosyć znaczną jego zaletą jest MONITOROWANIE GPS . Wyjątkowo mocno ceniony jest także LOKALIZATOR GPS. Dla wielu ludzi interesu ważna jest jednak przede wszystkim możliwość , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość śledzenia swego samochodu jest dużą wartością układu .

Możność kontrolowania trasy przejazdu w owym przypadku jest bezcenna . W kapitalny sposób dostarcza on także ochronę dla prowadzącego pojazd i samego auta. Chcąc posiadać takiego rodzaju układ w aucie warto skierować wzgląd na jego uaktualnienie . Rozszerzenie sieci połączeń drogowych i zmiana systemu kierowania może się przysporzyć do wystąpienia drobnych problemów definiujących lokalizację . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w ogromny sposób przyczyniają się do wielu udogodnień dla kierowców i prezesów korporacji . Innym coraz popularniejszym rozwiązaniem systemu jest zastosowanie go przez korporacje ochrony mienia . LOKALIZACJA GPS coraz bardziej się odnajduje w wersji ochrony pojazdu przed złodziejstwem . Rychłe działanie jest fundamentem jego wysokiej efektywności . W wspaniały rodzaj sprawdza się również w przypadku groźby zdrowia kierowcy , umożliwiając przyzwanie pomocy . Istnieje możliwość również wszczęcie działania w wypadku próby skradzenia plandek . Pożądane byłoby tu zwrócić również wzgląd na fakt, że POZYCJONOWANIE GPS bezbłędnie się potwierdza także w przypadku pragnienia poznania pozostałych przymiotów pojazdu . Może to być długość jazdy jak też zużycie paliwa . Bez wysiłku pozwala także zmierzyć obroty silnika . Instalując specjalne sensory zapewnia ustalenie całego szeregu pomniejszych informacji .

Sposobność właściwego dotarcia szofera w wybrane lokalizacje przy pomocy układu gps jest znaczący . Bezsporna jest oczywistość pewnego dojechania w swobodnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Proponowany w chwili obecnej gps jest jednym z bardziej wszechstronnych systemów nawigacyjnych.

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button