Monitorowanie pojazdów gps Solec Kujawski

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Dosyć sporą jego zaletą jest POZYCJONOWANIE GPS . Szczególnie silnie ceniony jest też LOKALIZATOR GPS. Dla wielu ludzi interesu liczy się jednak bez wątpienia możność , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Wygoda śledzenia swego pojazdu jest dużą zaletą układu .

Możliwość bezbłędnego dojechania szofera we wskazane lokalizacje z wykorzystaniem platformy gps jest znaczący . Niepodważalna jest oczywistość bezbłędnego dojechania w dowolnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Stosowany w dniu dzisiejszym gps jest typowym z bardziej powszechnych schematów nawigacyjnych.

Możność obserwacji trasy przejazdu w takim wypadku jest bezcenna . W doskonały sposób umożliwia on też bezpieczeństwo dla prowadzącego pojazd i samego auta. Pragnąc posiadać owego trybu system w samochodzie warto zwrócić uwagę na jego aktualność . Rozszerzenie sieci szlaków i przemiana systemu kierowania może się przyczynić do zaobserwowania małych problemów precyzujących lokalizację . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w znaczny sposób przyczyniają się do znacznej ilości udogodnień dla prowadzących pojazd i właścicieli firm . Innym coraz częstszym wykorzystaniem układu jest wykorzystanie go przez korporacje ochroniarskie . LOKALIZACJA GPS coraz wspanialej się znajduje w formie zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą . Rychłe działanie bywa istotą jego dużej skuteczności . W doskonały rodzaj sprawdza się również w chwili niebezpieczeństwa życia prowadzącego pojazd , przyspieszając zwołanie pomocy . Istnieje możliwość również poczęcie przedsięwzięcia w przypadku pokusy skradzenia paliwa . Należałoby tu zwrócić także baczenie na fakt, że MONITORING GPS nienagannie się weryfikuje też w wypadku chęci poznania pozostałych cech jazdy . Może to być czas jazdy jak też prędkość jazdy . Bez problemu umożliwia także zmierzyć stan płynów . Instalując pomocnicze czujki umożliwia ustalenie całego szeregu pomniejszych informacji .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button