Monitorowanie pojazdów gps Różan

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Równie znaczną jego wartością jest MONITOROWANIE GPS . Niesamowicie mocno ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla wielu przedsiębiorców ważna jest jednak bez wątpienia możność , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość obserwacji swego pojazdu jest olbrzymią silną stroną systemu .

Sposobność kontrolowania drogi jazdy w takim przypadku jest niezastąpiona . W kapitalny sposób dostarcza on też bezpieczeństwo dla szofera i samego auta. Chcąc zainstalować takiego rodzaju system w samochodzie warto zwrócić uwagę na jego uaktualnienie . Rozbudowa sieci połączeń drogowych i przemiana systemu kierowania może się przyczynić do uwidocznienia małych problemów precyzujących położenie . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w duży sposób przyczyniają się do mnóstwa udogodnień dla szoferów i szefów spółek . Odmiennym coraz powszechniejszym zastosowaniem układu jest użycie go przez spółki ochroniarskie . POZYCJONOWANIE GPS coraz bardziej się odnajduje w kategorii zabezpieczenia auta przed włamaniem . Szybkie funkcjonowanie jest fundamentem jego olbrzymiej efektywności . W wyśmienity modus sprawdza się również w chwili groźby życia szofera , przyspieszając wezwanie pomocy . Istnieje możliwość też poczęcie postępowania w przypadku chęci skradzenia kół . Pożądane byłoby tu zwrócić również wzgląd na fakt, że LOKALIZACJA GPS po mistrzowsku się potwierdza także w wypadku opcji poznania pozostałych parametrów przejazdu . Może to być długość postojów jak też zużycie paliwa . Bez kłopotu umożliwia też zmierzyć stan płynów . Wprowadzając specjalne sensory zapewnia określenie niezmiernie wielu szczegółowych wiadomości .

Możliwość właściwego dojechania przewoźnika w wybrane miejsce z wykorzystaniem systemu gps jest znaczący . Bezdyskusyjna jest oczywistość bezbłędnego dotarcia w dowolnie wybrany punkt używając systemu gps. Stosowany w chwili obecnej gps jest typowym z bardziej powszechnych urządzeń nawigacyjnych.

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button