Monitorowanie pojazdów gps Stronie Śląskie

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Dosyć znaczną jego wartością jest MONITOROWANIE GPS . Szczególnie mocno postrzegany jest również LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa przedsiębiorców liczy się jednak przede wszystkim możliwość , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Wygoda śledzenia swojego samochodu jest ogromną silną stroną układu .

Sposobność obserwacji drogi jazdy w owym wypadku jest bezcenna . W fantastyczny sposób umożliwia on również bezpieczeństwo dla prowadzącego pojazd i samego auta. Żeby zamontować tego rodzaju układ w aucie wskazane jest zwrócić uwagę na jego aktualność . Rozbudowa sieci tras i zmiana poruszania się może się przyczynić do wystąpienia drobnych kłopotów definiujących położenie . Nie mniej jednak, LOKALIZATORY GPS w znaczny sposób przyczyniają się do mnóstwa udogodnień dla prowadzących pojazd i właścicieli przedsiębiorstw . Odmiennym coraz częstszym wykorzystaniem układu jest użycie go przez firmy ochrony mienia . LOKALIZATOR GPS coraz wspanialej się znajduje w wersji zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą . Błyskawiczne działanie będzie istotą jego wysokiej skuteczności . W doskonały modus znajduje się również w przypadku zagrożenia życia szofera , przyspieszając zwołanie ratunku . Istnieje możliwość również wszczęcie przedsięwzięcia w wypadku próby skradzenia paliwa . Pożądane byłoby tu zwrócić także uwagę na fakt, że LOKALIZACJA GPS doskonale się sprawdza również w przypadku pragnienia poznania pozostałych parametrów przejazdu . Może to być czas postojów czy też prędkość jazdy . Bez problemu pozwala także zmierzyć stan płynów . Montując pomocnicze sensory zapewnia określenie całego szeregu szczegółowych treści .

Możliwość poprawnego doprowadzenia kierowcy w wybrane miejsce przy pomocy układu gps jest oczywisty . Bezdyskusyjna jest podstawa pewnego dojechania w dokładnie wybrany punkt używając systemu gps. Wykorzystywany w obecnym czasie gps jest typowym z bardziej uniwersalnych urządzeń nawigacyjnych.

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button