Monitorowanie pojazdów gps Szczecinek

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Sposobność obserwacji szlaku przejazdu w takim przypadku jest niezastąpiona . W fantastyczny sposób umożliwia on również bezpieczeństwo dla kierowcy i samego auta. Żeby posiadać tego sposobu układ w pojeździe wskazane jest skierować uwagę na jego aktualność . Rozwinięcie sieci połączeń drogowych i zmiana poruszania się może się przyczynić do uwidocznienia drobnych nieścisłości definiujących lokalizację . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w duży sposób przyczyniają się do mnóstwa ułatwień dla szoferów i właścicieli spółek . Innym coraz powszechniejszym wykorzystaniem systemu jest zastosowanie go przez korporacje ochroniarskie . POZYCJONOWANIE GPS coraz lepiej się znajduje w kategorii ochrony pojazdu przed kradzieżą . niezwłoczne działanie jest podstawą jego dużej efektywności . W doskonały modus znajduje się też w chwili zagrożenia zdrowia kierowcy , przyspieszając wezwanie ratunku . Istnieje możliwość też wszczęcie działania w przypadku próby kradzieży plandek . Należałoby tu zwrócić też baczenie na fakt, że LOKALIZACJA GPS znakomicie się weryfikuje także w przypadku chęci poznania odrębnych parametrów pojazdu . Może to być okres postojów jak też prędkość jazdy . Bez kłopotu umożliwia też zmierzyć ciśnienie oleju . Wprowadzając pomocnicze sensory umożliwia zweryfikowanie całego szeregu drobniejszych wiadomości .

Dosyć dużą jego zaletą jest MONITORING GPS . Niesamowicie silnie postrzegany jest także LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa przedsiębiorców ważna jest jednak bez wątpienia możność , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Wygoda obserwacji swojego auta jest znaczną wartością platformy .

Możliwość poprawnego dojechania przewoźnika w wybrane lokalizacje przy pomocy systemu gps jest znaczący . Bezsporna jest oczywistość pewnego dojechania w dowolnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Wykorzystywany w dniu dzisiejszym gps jest typowym z bardziej uniwersalnych schematów nawigacyjnych.

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

4.5/5 - (2 votes)
Call Now Button