Monitorowanie pojazdów gps Sułkowice

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Równie znaczną jego korzyścią jest POZYCJONOWANIE GPS . Szczególnie mocno postrzegany jest również LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa biznesmenów liczy się jednak szczególnie mocno możność , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność kontrolowania swojego samochodu jest dużą wartością układu .

Sposobność właściwego doprowadzenia przewoźnika w wybrane miejsce z wykorzystaniem systemu gps jest znaczący . Bezdyskusyjna jest oczywistość nieomylnego dotarcia w swobodnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Używany w chwili obecnej gps jest typowym z bardziej uniwersalnych systemów nawigacyjnych.

Możliwość obserwowania szlaku jazdy w takim wypadku jest niezastąpiona . W fantastyczny sposób umożliwia on również ochronę dla prowadzącego pojazd i samego auta. Chcąc zamontować owego trybu system w aucie warto skierować wzgląd na jego aktualność . Rozbudowa sieci połączeń drogowych i metamorfoza nazwy ulic może się przyczynić do zaobserwowania pewnych kłopotów precyzujących lokalizację . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w obszerny sposób przyczyniają się do mnóstwa ułatwień dla kierowców i prezesów spółek . Innym coraz popularniejszym zastosowaniem systemu jest wykorzystanie go przez firmy ochrony mienia . MONITORING GPS coraz bardziej się sprawdza w wersji ochrony pojazdu przed kradzieżą . niezwłoczne funkcjonowanie jest istotą jego olbrzymiej skuteczności . W wyśmienity sposób znajduje się również w chwili groźby zdrowia kierowcy , przyspieszając przyzwanie pomocy . Istnieje możliwość również poczęcie działania w przypadku pokusy skradzenia plandek . Wskazane jest tu zwrócić też wzgląd na fakt, że MONITORING GPS znakomicie się sprawdza też w wypadku chęci poznania pozostałych parametrów jazdy . Może to być długość postojów czy też prędkość jazdy . Bez kłopotu umożliwia również zmierzyć ciśnienie oleju . Instalując specjalne czujniki umożliwia zweryfikowanie niezmiernie wielu szczegółowych informacji .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button