Monitorowanie pojazdów gps Rypin

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Dość dużą jego zaletą jest POZYCJONOWANIE GPS . Szczególnie dobitnie postrzegany jest też LOKALIZATOR GPS. Dla większości przedsiębiorców ważna jest jednak szczególnie mocno możliwość , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność śledzenia swego samochodu jest dużą zaletą systemu .

Fakt poprawnego doprowadzenia przewoźnika w wybrane miejsce za pomocą układu gps jest oczywisty . Bezsporna jest oczywistość nieomylnego dojechania w dokładnie wybrany punkt używając systemu gps. Proponowany w obecnym czasie gps jest jednym z bardziej powszechnych urządzeń nawigacyjnych.

Możliwość obserwacji trasy przejazdu w tym przypadku jest niezrównana . W doskonały sposób zapewnia on także ochronę dla prowadzącego pojazd i samego auta. Pragnąc posiadać owego rodzaju układ w samochodzie wskazane jest skierować wzgląd na jego aktualność . Rozszerzenie sieci szlaków i zmiana systemu kierowania może się przyczynić do wystąpienia drobnych problemów definiujących pozycję . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w obszerny modus przyczyniają się do znacznej ilości udogodnień dla prowadzących pojazd i właścicieli firm . Innym coraz częstszym wykorzystaniem układu jest użycie go przez korporacje ochrony mienia . LOKALIZATOR GPS coraz bardziej się odnajduje w kategorii ochrony pojazdu przed włamaniem . Szybkie działanie będzie podstawą jego olbrzymiej skuteczności . W wyśmienity rodzaj znajduje się również w sytuacji niebezpieczeństwa życia prowadzącego pojazd , przyspieszając wezwanie ratunku . Możliwe jest także wszczęcie przedsięwzięcia w przypadku próby skradzenia plandek . Wskazane jest tu zwrócić także baczenie na fakt, że MONITORING GPS perfekcyjnie się weryfikuje również w wypadku opcji poznania innych parametrów pojazdu . Może to być długość postojów jak też zużycie paliwa . Bez problemu umożliwia też zmierzyć obroty silnika . Instalując pomocnicze czujki umożliwia określenie całej ilości drobniejszych wiadomości .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

3/5 - (2 votes)
Call Now Button