Monitorowanie pojazdów gps Szczyrk

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Równie znaczną jego korzyścią jest MONITORING GPS . Niesamowicie dobitnie postrzegany jest również LOKALIZATOR GPS. Dla wielu ludzi interesu liczy się jednak przede wszystkim możność , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość śledzenia swojego pojazdu jest ogromną wartością systemu .

Sposobność poprawnego dotarcia szofera we wskazane lokalizacje z wykorzystaniem układu gps jest naturalny . Bezdyskusyjna jest oczywistość bezbłędnego dojechania w swobodnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Proponowany w chwili obecnej gps jest jednym z bardziej uniwersalnych urządzeń nawigacyjnych.

Możliwość kontrolowania trasy jazdy w takim wypadku jest niezastąpiona . W doskonały sposób umożliwia on także bezpieczeństwo dla prowadzącego pojazd i samego auta. Żeby posiadać takiego rodzaju układ w pojeździe warto zwrócić wzgląd na jego aktualność . Rozszerzenie sieci szlaków i metamorfoza systemu kierowania może się przysporzyć do wystąpienia pewnych problemów definiujących lokalizację . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w obszerny modus przyczyniają się do wielu uproszczeń dla kierowców i szefów korporacji . Innym coraz popularniejszym rozwiązaniem systemu jest zastosowanie go przez korporacje ochroniarskie . MONITOROWANIE GPS coraz wspanialej się znajduje w kategorii ochrony pojazdu przed włamaniem . Szybkie działanie będzie istotą jego wysokiej skuteczności . W doskonały modus sprawdza się też w sytuacji zagrożenia życia szofera , ułatwiając wezwanie ratunku . Istnieje możliwość też rozpoczęcie przedsięwzięcia w wypadku chęci kradzieży plandek . Należałoby tu zwrócić też baczenie na fakt, że POZYCJONOWANIE GPS znakomicie się weryfikuje również w wypadku pragnienia poznania pozostałych parametrów pojazdu . Może to być czas postojów czy też zużycie paliwa . Bez wysiłku umożliwia też zmierzyć ciśnienie oleju . Wprowadzając pomocnicze sensory umożliwia ustalenie całej ilości pomniejszych informacji .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button