Monitorowanie pojazdów gps Trzebiatów

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Możliwość obserwowania szlaku jazdy w tym wypadku jest niezastąpiona . W fantastyczny sposób zapewnia on również bezpieczeństwo dla kierowcy i samego auta. Pragnąc zainstalować owego trybu system w pojeździe wskazane jest zwrócić uwagę na jego uaktualnienie . Rozbudowa sieci dróg i przemiana nazwy ulic może się przyczynić do wystąpienia pewnych nieścisłości określających położenie . Bez wątpienia jednak, LOKALIZATORY GPS w ogromny modus przyczyniają się do znacznej ilości uproszczeń dla kierowców i właścicieli przedsiębiorstw . Innym coraz popularniejszym zastosowaniem układu jest użycie go przez firmy ochroniarskie . LOKALIZACJA GPS coraz lepiej się znajduje w kategorii ochrony auta przed włamaniem . Błyskawiczne funkcjonowanie będzie fundamentem jego wysokiej efektywności . W wyśmienity sposób sprawdza się również w chwili zagrożenia zdrowia szofera , umożliwiając przyzwanie ratunku . Istnieje możliwość również rozpoczęcie działania w przypadku chęci kradzieży kół . Należałoby tu zwrócić również wzgląd na fakt, że LOKALIZACJA GPS po mistrzowsku się potwierdza również w wypadku chęci poznania odrębnych przymiotów przejazdu . Może to być czas jazdy czy też prędkość jazdy . Bez problemu ułatwia też zmierzyć ciśnienie oleju . Wprowadzając dodatkowe sensory umożliwia określenie całego szeregu szczegółowych wiadomości .

Możliwość poprawnego dotarcia kierowcy w wybrane miejsce z wykorzystaniem platformy gps jest naturalny . Niepodważalna jest oczywistość nieomylnego dojechania w dowolnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Używany w chwili obecnej gps jest jednym z bardziej wszechstronnych schematów nawigacyjnych.

Równie znaczną jego korzyścią jest MONITORING GPS . Niesamowicie silnie ceniony jest także LOKALIZATOR GPS. Dla większości ludzi interesu liczy się jednak szczególnie mocno możność , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możność obserwacji swego samochodu jest ogromną wartością platformy .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button