Monitorowanie pojazdów gps Warta

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Sposobność bezbłędnego dojechania szofera w wybrane lokalizacje z wykorzystaniem systemu gps jest oczywisty . Bezdyskusyjna jest oczywistość pewnego dojechania w dowolnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Wykorzystywany w dniu dzisiejszym gps jest jednym z bardziej wszechstronnych schematów nawigacyjnych.

Sposobność kontrolowania szlaku przejazdu w owym przypadku jest bezcenna . W fantastyczny sposób umożliwia on także bezpieczeństwo dla prowadzącego pojazd i samego auta. Chcąc zamontować owego sposobu układ w pojeździe należy zwrócić wzgląd na jego aktualność . Rozwój sieci dróg i zmiana systemu kierowania może się przyczynić do zaobserwowania pewnych problemów definiujących pozycję . Nie mniej jednak, LOKALIZATORY GPS w obszerny sposób przyczyniają się do mnóstwa udogodnień dla szoferów i właścicieli przedsiębiorstw . Odrębnym coraz częstszym wykorzystaniem układu jest użycie go przez spółki ochrony mienia . LOKALIZATOR GPS coraz wspanialej się znajduje w wersji zabezpieczenia auta przed kradzieżą . niezwłoczne poczynanie będzie fundamentem jego dużej efektywności . W wyśmienity modus znajduje się także w chwili niebezpieczeństwa zdrowia prowadzącego pojazd , umożliwiając przyzwanie pomocy . Istnieje możliwość też rozpoczęcie przedsięwzięcia w wypadku próby skradzenia paliwa . Warto tu zwrócić także uwagę na fakt, że POZYCJONOWANIE GPS po mistrzowsku się sprawdza też w przypadku chęci poznania innych parametrów pojazdu . Może to być długość postojów czy też prędkość jazdy . Bez kłopotu pozwala też zmierzyć obroty silnika . Instalując dodatkowe sensory umożliwia określenie całego szeregu pomniejszych treści .

Dość znaczną jego zaletą jest MONITORING GPS . Szczególnie dobitnie postrzegany jest również LOKALIZATOR GPS. Dla wielu przedsiębiorców ważna jest jednak przede wszystkim możliwość , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość obserwacji swego auta jest olbrzymią wartością systemu .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button