Monitorowanie pojazdów gps Wysokie Mazowieckie

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Możność obserwowania trasy przejazdu w owym przypadku jest niezastąpiona . W fantastyczny sposób zapewnia on także ochronę dla kierowcy i samego auta. Pragnąc posiadać tego sposobu układ w aucie należy skierować wzgląd na jego aktualność . Rozbudowa sieci dróg i metamorfoza nazwy ulic może się przyczynić do uwidocznienia małych nieścisłości definiujących lokalizację . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w rozległy sposób przyczyniają się do znacznej ilości ułatwień dla szoferów i właścicieli przedsiębiorstw . Odrębnym coraz częstszym zastosowaniem układu jest użycie go przez spółki ochrony mienia . POZYCJONOWANIE GPS coraz wspanialej się znajduje w kategorii zabezpieczenia pojazdu przed włamaniem . niezwłoczne funkcjonowanie będzie istotą jego dużej skuteczności . W wspaniały sposób znajduje się również w sytuacji zagrożenia zdrowia szofera , umożliwiając przyzwanie ratunku . Istnieje możliwość także rozpoczęcie przedsięwzięcia w wypadku pokusy kradzieży paliwa . Pożądane byłoby tu zwrócić także wzgląd na fakt, że LOKALIZACJA GPS perfekcyjnie się potwierdza także w wypadku chęci poznania odrębnych parametrów jazdy . Może to być czas postojów czy też prędkość jazdy . Bez wysiłku pozwala też zmierzyć obroty silnika . Wprowadzając pomocnicze sensory umożliwia zweryfikowanie całego szeregu drobniejszych informacji .

Dość sporą jego zaletą jest POZYCJONOWANIE GPS . Niesamowicie dobitnie ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla wielu biznesmenów liczy się jednak szczególnie mocno możność , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość obserwacji swojego samochodu jest znaczną silną stroną platformy .

Sposobność bezbłędnego doprowadzenia szofera w wybrane lokalizacje przy pomocy układu gps jest znaczący . Niepodważalna jest podstawa pewnego dotarcia w dokładnie wybrany punkt używając systemu gps. Używany w obecnym czasie gps jest jednym z bardziej uniwersalnych schematów nawigacyjnych.

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button