Monitorowanie pojazdów gps Zabłudów

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Sposobność kontrolowania drogi jazdy w owym przypadku jest niezrównana . W kapitalny sposób umożliwia on też ochronę dla szofera i samego auta. Pragnąc posiadać tego sposobu system w aucie wskazane jest zwrócić uwagę na jego aktualność . Rozwój sieci połączeń drogowych i przemiana systemu kierowania może się przyczynić do wystąpienia drobnych problemów określających lokalizację . Nie mniej jednak, LOKALIZATORY GPS w ogromny sposób przyczyniają się do znacznej ilości uproszczeń dla kierowców i szefów korporacji . Odrębnym coraz częstszym zastosowaniem układu jest użycie go przez firmy ochrony mienia . MONITOROWANIE GPS coraz wspanialej się odnajduje w formie ochrony samochodu przed włamaniem . Rychłe działanie jest istotą jego olbrzymiej efektywności . W doskonały modus znajduje się również w sytuacji zagrożenia zdrowia prowadzącego pojazd , ułatwiając zwołanie ratunku . Istnieje możliwość też rozpoczęcie postępowania w wypadku pokusy kradzieży plandek . Wskazane jest tu zwrócić także uwagę na fakt, że POZYCJONOWANIE GPS nienagannie się potwierdza także w wypadku pragnienia poznania innych parametrów przejazdu . Może to być czas postojów czy też zużycie paliwa . Bez wysiłku pozwala również zmierzyć stan płynów . Montując specjalne czujniki ułatwia zweryfikowanie niezmiernie wielu pomniejszych informacji .

Sposobność bezbłędnego doprowadzenia szofera we wskazane lokalizacje z wykorzystaniem platformy gps jest naturalny . Bezdyskusyjna jest podstawa pewnego dojechania w dokładnie wybrany punkt przy pomocy systemu gps. Wykorzystywany w dniu dzisiejszym gps jest jednym z bardziej wszechstronnych systemów nawigacyjnych.

Dosyć sporą jego zaletą jest MONITOROWANIE GPS . Niesamowicie dobitnie ceniony jest również LOKALIZATOR GPS. Dla mnóstwa ludzi interesu ważna jest jednak bez wątpienia możliwość , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Wygoda obserwacji swojego samochodu jest ogromną zaletą platformy .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button