Monitorowanie pojazdów gps Żyrardów

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Możliwość obserwacji trasy jazdy w takim przypadku jest niezrównana . W doskonały sposób umożliwia on również ochronę dla szofera i samego auta. Chcąc zamontować takiego sposobu system w samochodzie warto skierować wzgląd na jego aktualność . Rozbudowa sieci połączeń drogowych i metamorfoza poruszania się może się przysporzyć do zaobserwowania małych nieścisłości określających pozycję . Nie mniej jednak, LOKALIZATORY GPS w duży modus przyczyniają się do znacznej ilości udogodnień dla kierowców i właścicieli przedsiębiorstw . Innym coraz popularniejszym rozwiązaniem systemu jest zastosowanie go przez firmy ochroniarskie . LOKALIZATOR GPS coraz wspanialej się odnajduje w kategorii zabezpieczenia samochodu przed złodziejstwem . Szybkie funkcjonowanie bywa istotą jego olbrzymiej skuteczności . W wspaniały modus sprawdza się także w chwili niebezpieczeństwa życia szofera , ułatwiając zwołanie pomocy . Możliwe jest też wszczęcie postępowania w przypadku próby skradzenia plandek . Pożądane byłoby tu zwrócić także uwagę na fakt, że LOKALIZACJA GPS nienagannie się sprawdza także w przypadku opcji poznania odrębnych cech pojazdu . Może to być czas jazdy czy też prędkość jazdy . Bez problemu pozwala również zmierzyć stan płynów . Montując specjalne czujniki zapewnia zweryfikowanie całego szeregu szczegółowych wiadomości .

Fakt poprawnego doprowadzenia szofera w wybrane lokalizacje za pomocą systemu gps jest znaczący . Bezdyskusyjna jest oczywistość pewnego dojechania w swobodnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Używany w dniu dzisiejszym gps jest jednym z bardziej wszechstronnych urządzeń nawigacyjnych.

Dosyć dużą jego korzyścią jest MONITORING GPS . Niesamowicie dobitnie postrzegany jest także LOKALIZATOR GPS. Dla większości biznesmenów liczy się jednak szczególnie mocno możliwość , jaką jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Możliwość kontrolowania swojego samochodu jest ogromną silną stroną układu .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button