Monitorowanie pojazdów gps Milicz

Lokalizacja pojazdów on-line

Cennik - lokalizator GPS

Serwer Free
299 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
 
 
 
Historia Tras 7 dni
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
Abonament PL GRATIS
Abonament UE GRATIS
 
SERWER GOLD
399 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
 
 
 
 
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 
SERWER GOLD CAN
699 / zł netto
Pozycja GPS pojazdu
Pokonany dystans
Prędkość pojazdu
Raporty
Licznik kilometrów
Wł./Wył. stacyjki
Historia Tras 3 m-ce
Dodatkowa bateria
 
Licznik kilometrów (CAN)
Poziom paliwa
Zużycie paliwa
Obroty silnika
 
Aplikacja internetowa
Zasilanie 12/24V
 
 
 

Możność obserwacji szlaku jazdy w takim przypadku jest bezcenna . W doskonały sposób umożliwia on również ochronę dla kierowcy i samego auta. Pragnąc zainstalować takiego sposobu system w aucie warto zwrócić uwagę na jego uaktualnienie . Rozbudowa sieci dróg i metamorfoza systemu kierowania może się przyczynić do zaobserwowania drobnych nieścisłości określających pozycję . Na pewno jednak, LOKALIZATORY GPS w znaczny sposób przyczyniają się do mnóstwa uproszczeń dla prowadzących pojazd i szefów korporacji . Odmiennym coraz częstszym wykorzystaniem systemu jest zastosowanie go przez firmy ochroniarskie . LOKALIZATOR GPS coraz bardziej się znajduje w wersji zabezpieczenia auta przed złodziejstwem . Szybkie poczynanie bywa fundamentem jego wysokiej efektywności . W doskonały modus znajduje się też w przypadku niebezpieczeństwa życia kierowcy , przyspieszając przyzwanie pomocy . Istnieje możliwość także wszczęcie działania w przypadku próby kradzieży plandek . Pożądane byłoby tu zwrócić również baczenie na fakt, że POZYCJONOWANIE GPS po mistrzowsku się potwierdza również w przypadku pragnienia poznania odrębnych cech pojazdu . Może to być długość postojów czy też prędkość jazdy . Bez problemu pozwala również zmierzyć obroty silnika . Montując dodatkowe sensory ułatwia ustalenie całego szeregu szczegółowych informacji .

Fakt bezbłędnego dotarcia szofera w wybrane miejsce przy pomocy platformy gps jest naturalny . Bezdyskusyjna jest oczywistość nieomylnego dotarcia w dowolnie wybrany punkt za pomocą systemu gps. Wykorzystywany w dniu dzisiejszym gps jest jednym z bardziej wszechstronnych urządzeń nawigacyjnych.

Dość dużą jego korzyścią jest MONITORING GPS . Szczególnie dobitnie postrzegany jest także LOKALIZATOR GPS. Dla większości przedsiębiorców ważna jest jednak bez wątpienia możliwość , którą jest POZYCJONOWANIE AUTA GPS. Wygoda obserwacji swojego samochodu jest ogromną wartością układu .

Kontakt:

Adam Zaporski

+48 601 205 212

 

www.trackgps.pl

5/5 - (1 vote)
Call Now Button